BLOG

Po loňském roce, kdy bylo vetší množství plánovaných akcí zrušeno, jsme se na letošek opravdu těšili. Chceme se s Vámi setkávat co nejvíce osobně a jsme rádi, když se to podaří.

Všem bychom chtěli moc poděkovat za zájem, který nyní kolem BeneWoodu je. Setkání po dlouhé době naživo na prodejní akci v Chez Pauline Café ve Slaném minulou sobotu se neslo v moc milé předvánoční náladě a my mohli po dlouhé době s výrobky za vámi.

Vánoční čas se pomalu blíží, a tak přichází čas na to, se pořádně připravit. Pokud zvažujete některý z našich výrobků jako vánoční dárek, neváhejte. Na e-shopu právě probíhá doprodej prkýnek a zároveň jsou zde doskladněny misky, krmítka nebo třeba motýlky či domečky pro nejmenší.

Kolem naší značky BeneWood bylo teď nějaký čas ticho. Věnovali jsme se soukromým projektům a po spoustě změn které se děly se nyní zase vracíme.

Pokud nenajdete výrobek dle vašich představ, neváhejte nám napsat. Do konce listopadu - ještě měsíc, přijímáme objednávky na dárky na zakázku. A pokud si výběrem dárku nejste jistí, připomínáme možnost zakoupit u nás poukázku.

Takto s odstupem pár dnů bych chtěl moc poděkovat všem, kdo za mnou v sobotu dorazil na stánek na náměstí, podíval se, prohodil s námi pár slov, nebo si udělal radost některým z mých produktů.

Jak jistě víte, na jaře jsem se stal nositelem značky Dřevo je cesta. V rámci tohoto projektu každý měsíc vychází článek - téma měsíce na různá témata se dřevem souvisejících. Tyto články bývají zajímavé i pro mě, proto je s vámi chci pravidelně sdílet.

Před nedávnou dobou se nám na e-shopu objevil nový produkt - hmyzí domečky. Jedná se o jednoduché dřevěné boudičky, které mohou v zahradě, na balkóně i ve centrech měst přinést útočiště užitečnému hmyzu.

V minulém týdnu se mnou vyšel můj první rozhovor. Přečíst si jej můžete níže, či na odkazu kladensky.denik.cz. Děkuji moc Katce Husárové, která se mnou tento rozhovor připravila a Janu Brabcovi, který jej editoval a upravil.

Minulý čtvrtek jsem se účastnil setkání členů projektu Dřevo je cesta jehož značky jsem nositelem. Přebral jsem si dřevěný certifikát i doplňující materiály k nositelství. Bylo příjemné setkat se s lidmi stejně smýšlejícími a jsem velmi rád, že mohu být nositelem této značky.

Naše misky dělíme do tří druhů. Tím nejčastějším je užitková miska, kterou můžete používat skoro na všechno, co vás napadne. Poradí si s horkou polévkou, kopečkem zmrzliny, omáčkou i salátem. Oproti tomu misku na suché potraviny radši používejte opravdu jen na servírování a jedení netekutých jídel. Ideálním příkladem jsou oříšky, chipsy, pokrájené...