BLOG

Vánoce se blíží! Pokud přemýšlíte nad dárky z naší dílny, neváhejte. Na e-shopu je nyní výběr motýlků, misek i prkýnek a během následujících dní doplníme nabídku také o nové produkty, které udělají radost zejména dětem a venkovnímu ptactvu.

Takto s odstupem pár dnů bych chtěl moc poděkovat všem, kdo za mnou v sobotu dorazil na stánek na náměstí, podíval se, prohodil s námi pár slov, nebo si udělal radost některým z mých produktů.

Jak jistě víte, na jaře jsem se stal nositelem značky Dřevo je cesta. V rámci tohoto projektu každý měsíc vychází článek - téma měsíce na různá témata se dřevem souvisejících. Tyto články bývají zajímavé i pro mě, proto je s vámi chci pravidelně sdílet.

Před nedávnou dobou se nám na e-shopu objevil nový produkt - hmyzí domečky. Jedná se o jednoduché dřevěné boudičky, které mohou v zahradě, na balkóně i ve centrech měst přinést útočiště užitečnému hmyzu.

V minulém týdnu se mnou vyšel můj první rozhovor. Přečíst si jej můžete níže, či na odkazu kladensky.denik.cz. Děkuji moc Katce Husárové, která se mnou tento rozhovor připravila a Janu Brabcovi, který jej editoval a upravil.

Minulý čtvrtek jsem se účastnil setkání členů projektu Dřevo je cesta jehož značky jsem nositelem. Přebral jsem si dřevěný certifikát i doplňující materiály k nositelství. Bylo příjemné setkat se s lidmi stejně smýšlejícími a jsem velmi rád, že mohu být nositelem této značky.

Naše misky dělíme do tří druhů. Tím nejčastějším je užitková miska, kterou můžete používat skoro na všechno, co vás napadne. Poradí si s horkou polévkou, kopečkem zmrzliny, omáčkou i salátem. Oproti tomu misku na suché potraviny radši používejte opravdu jen na servírování a jedení netekutých jídel. Ideálním příkladem jsou oříšky, chipsy, pokrájené...

Pomyslná cesta misky bývá často delší, než se na první pohled může zdát.