Novinky z dílny

06.10.2021

Kolem naší značky BeneWood bylo teď nějaký čas ticho. Věnovali jsme se soukromým projektům a po spoustě změn které se děly se nyní zase vracíme.

Z BeneWoodu jsme udělali značku skutečně rodinnou a vymysleli pro Vás spoustu novinek. Zároveň se část práce od soustruhu přesunula i přímo do lesa, kde cesta každého dřevěného produktu začíná a proto nám přijde důležité se o lesy starat a věnovat se dřevu od začátku celého růstu. 

Částečně se rozšířila také dílna, proto nyní nenabízíme jen produkty na e-shopu ale i truhlářskou zakázkovou výrobu a řemeslnou zkušenost s různými montážemi dřevěného nábytku a vybavení.

E-shop stále běží tak, jak jste zvyklí. Nyní zde probíhá výprodej prkýnek. Rozhodli jsme se, že sklad trochu provětráme a během podzimu zde v této kategorii přistanou i netradiční kousky různých tvarů, velikostí i barev dřeva. 

Zároveň chystáme v co nejbližší době doskladnit také sortiment misek. Od podzimu již nebudou misky kategorizované jako "sériové" a "kusovky", dřevo je jiné pokaždé, a tak budou všechny misky naprosto originální "kusovkou" která se dá krásně kombinovat s dalšími. Na zakázku ale sériovky nadále vyrábět bez problémů budeme.

No a na závěr můžeme slíbit, že nás neopustilo ani nadšení ze setkávání se s Vámi při prodejních akcích, proto se začátkem adventu chystáme se stánkem a všemi výrobky na slánské náměstí, kde bude možnost zakoupit a podívat se na misky, prkýnka nebo další produkty v rámci slavnostního rozsvícení vánočního stromu. 

Na všechno se již doopravdy těšíme! :)