Vánoce 2021 s BeneWood

15.11.2021

Vánoční čas se pomalu blíží, a tak přichází čas na to, se pořádně připravit. Pokud zvažujete některý z našich výrobků jako vánoční dárek, neváhejte. Na e-shopu právě probíhá doprodej prkýnek a zároveň jsou zde doskladněny misky, krmítka nebo třeba motýlky či domečky pro nejmenší.

Do konce listopadu také stále přijímáme objednávky na zakázkovou výrobu. Pokud jste si nevybrali z dostupných výrobků, ozvěte se nám a vymyslíme s vámi dřevěnou radost na míru.

Kdo si není výběrem jistý, může si vybrat v nabídce poukázek a obdarovaný se pak rozhodne sám.

Zároveň se nám ale blíží i dvě prodejní akce naživo, na které se moc těšíme!

Už tento týden v neděli 21.11.2021 od 13:00 budeme s velkým výběrem výrobků (které zatím nejsou na e-shopu) v krásné slánské kavárně Chez Pauline café, kde si budete moci naše výrobky naživo prohlédnout a zakoupit.

Společně s námi zde budou další tvůrci, vánoční nálada a něco dobrého na cestu.

O týden později 27.11.2021 budeme na slánském náměstí na Slavnosti světel s celým stánkem již od odpoledne až do večerního závěru programu. Bude zde také možnost si vše prohlédnout a zakoupit.

Den poté - na první adventní neděli všechny výrobky, které nám z prodejních akcí zbydou + nějaké další novinky doskladníme na e-shop.

Odesílat objednávky budeme do 16.12.2021 abychom měli jistotu, že se k vám dostanou včas. Poté budeme odesílat zase až po svátcích. Osobní odběr ale bude možný do 23.12.2021 ve Slaném.

Pro možnost sehnat dárek na poslední chvíli budeme posílat online poukázky do 23.12.2021 do večera e-mailem.

A poté již všechny čekají snad klidné a krásné svátky. A my máme velkou radost, že naše výrobky budou dělat radost pod stromečkem v mnoha domácnostech.

Děkujeme!

EDIT 24.11.2021: změny se bohužel dotkly i nás, vše k aktuálnímu následujícímu dění je sepsáno v článku Vánoce 2021 AKTUÁLNĚ