Vánoce 2021 AKTUÁLNĚ

24.11.2021

Všem bychom chtěli moc poděkovat za zájem, který nyní kolem BeneWoodu je. Setkání po dlouhé době naživo na prodejní akci v Chez Pauline Café ve Slaném minulou sobotu se neslo v moc milé předvánoční náladě a my mohli po dlouhé době s výrobky za vámi.

Společně s dalšími tvůrci zde byla krásná kreativní atmosféra, kterou jsme si společně s vámi opravdu užili.
V sobotu jsme se za vámi chystali s celým stánkem na slánské náměstí na Slavnost světla. Bohužel ale tato akce byla zrušena, a tak se zde potkat nemůžeme.

Na poslední chvíli jsme tak museli řešit, jak to celé udělat. Nakonec se s vámi setkáme!

Nebudeme sice ve Slaném, zato nás bude možné potkat oba dva dny prvního adventního víkendu.

V sobotu budeme celý den se všemi našimi výrobky od 11:00 do 20:00 na velké vánoční prodejní akci Zahrada Čech v Litoměřicích: https://www.zahradacech.cz/vanocni-trhy-zahrady-cech-2021

A v neděli se moc těšíme na malou nově vznikající akci v Tuchlovicích, kde bude stánek náš i dalších tvůrců doplňovat atmosféru slavnostního rozsvícení vánočního stromu na náměstí: https://www.facebook.com/events/575904250346607/?active_tab=discussion

Náš sortiment bude v Tuchlovicích částečně omezený o misky (pár jich ale na místě mít určitě budeme), budeme zde ale mít o to víc dalších prkýnek, motýlků nebo dřevěných vánočních doplňků.

Na obou akcích vám také poprvé představíme naše nové vánoční produkty a novinku v rámci doplňkových výrobků k našim dřevěným miskám.

EDIT 26.11.2021

Tento víkend jsme původně měli být na několika prodejních akcích s našimi produkty a mít možnost představit vám je osobně. Bohužel bylo nakonec vše zrušeno, a tak asi do Vánoce nebude příležitost se potkat. Doskladnili jsme proto na e-shop téměř všechny produkty (a průběžně budeme přidávat, aby byl e-shop stále plný). Jsou zde i některé úplné novinky a ještě jich pár přibude.

Objednávky se snažíme obratem vyřídit a odeslat, zároveň je ve Slaném stále možnost osobního vyzvednutí.

Vážíme si každého zákazníka a děkujeme moc za podporu. Přejeme krásný první adventní víkend!

No a jak to bude s e-shopem?

Pokud zvažujete některý z našich výrobků jako vánoční dárek, neváhejte. Na e-shopu právě probíhá doprodej prkýnek a zároveň jsou zde doskladněny misky, krmítka nebo třeba motýlky či domečky pro nejmenší.

Stále také přijímáme objednávky na zakázkovou výrobu. Pokud jste si nevybrali z dostupných výrobků, ozvěte se nám a vymyslíme s vámi dřevěnou radost na míru.

Kdo si není výběrem jistý, může si vybrat v nabídce poukázek a obdarovaný se pak rozhodne sám.

Den po prodejní akci v Tuchlovicích - po první adventní neděli všechny výrobky, které nám z prodejních akcí zbydou + nějaké další novinky doskladníme na e-shop.

Odesílat objednávky budeme do 16.12.2021 abychom měli jistotu, že se k vám dostanou včas. Poté budeme odesílat zase až po svátcích. Osobní odběr ale bude možný do 23.12.2021 ve Slaném.

Pro možnost sehnat dárek na poslední chvíli budeme posílat online poukázky do 23.12.2021 do večera e-mailem.

A poté již všechny čekají snad klidné a krásné svátky. A my máme velkou radost, že naše výrobky budou dělat radost pod stromečkem v mnoha domácnostech.

Vánoce se blíží! Tak se za námi přijďte podívat. Těšíme se na vás.