Jedinečná kusovka dubové postele

Truhlářská výroba

Chceš-li si pořídit postel, co ti poskytne sen jako z pohádky, tak poslouchej, tohle je inzerát, který tě zaujme hned na první pohled! Máme pro tebe dokonalou volbu - jedinečnou kusovku, ruční truhlářskou výrobu, masivní dubovou postel z naší truhlárny BeneWood.

Tahle postel je tak velká, že můžeš pozvat všechny své kamarády na nečekanou pyžamovou párty. Ať už se ti líbí styl rustikální, moderní nebo provensálský, tato postel se hodí do každého interiéru. Navíc, když ji jednou zakoupíš, můžeš si být na sto procent jistý, že jí nebude mít nikdo jiný, protože se jedná o unikátní kus.

S čelem postele o rozměrech 111 cm na výšku a 257 cm na šířku, které disponuje policemi, budeš mít dostatek prostoru na ukládání knih, telefonů a dalších věcí, které potřebuješ mít po ruce. Police o rozměru 28 x 38 cm jsou ideální pro uložení noční čtečky, aby ses mohl ponořit do oblíbené knihy, aniž bys musel vstávat z postele.

Postel je určena pro matraci v rozměru 180 x 200 cm. Rám postele je ve výšce 43,5 cm, postel je široká 193 cm.

Tato postel je nejenom kvalitní, ale i zábavná. Můžeš na ní stavět pevnosti z polštářů, klábosit s přáteli nebo si hrát na dobyvatele hradu. A až si do ní lehneš večer, usínání bude jako cesta snem do světa fantazie.

Tak co ještě váháš? Tato postel je snem, který si můžeš splnit. Ozvi se nám a tvoje noční můry, že nemáš perfektní postel, budou navždy pryč!

Nenech si ujít jedinečnou příležitost koupit si originální kusový nábytek, který se stane nedílnou součástí tvého domova. Kontaktuj nás a my se postaráme o tvou spokojenost.

Cena postele je 45 000,- včetně dřevěného roštu (během instalace nastavíme dle síly matrace) a instalace na místě. 

tel.: 731 083 288

45 000,00 Kč